Участь у конкурсі

 Постійний благодійник холдинг ВК «Технополь» до 10-річного ювілею провів творчий конкурс «Я і моя мрія»  серед   маленьких пацієнтів КЗ «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій»  .

На участь у конкурсі подавалися дитячі  малюнки, вироби з пластиліну (картини), кольорового паперу (аплікації, орігамі) , тканини ( ляльки мотанки, плетені килимки, картини, корзини з квітами – магніти) , ниток ( топіарії, аплікації), стрічок ( сердечка - магніти, вітальна листівка), вироби з природних матеріалів ( аплікація з зерна), випічка.

  Під керівництвом педагогічних працівників : Іванової О.В.,Карпенко О.М., Ковальової Н.І., Ободовської Т.В ,Махно А.А., Дорошко О.М. та шеф-кухаряМахно Р.О. діти із задоволенням готувалися до конкурсу.

 7 травня представники холдингу ВК «Технополь» нагороджували учасників та переможців конкурсу, даруючи солодощі та подарунки.

 Перше місце  розділили між собою дві сестрички – Бєлєй Катерина та Бєлєй Тетяна.

 Друге місце посіли Плахотько Анастасія,

Третє місце - Максименко Самір, Гавриленко Сергій, Степаненко Георгій.

 Виставка робіт відбудеться у день святкування 10-річного ювілею холдингу ВК «Технополь», 27 липня. Там, також буде проведено аукціон, під час якого всі бажаючі зможуть придбати будь-яку творчу роботу.

Конкурс

З 25 квітня по 27 квітня діти ДОП санаторію беруть участь у творчому конкурсі на тему "Я і моя мрія", який проводить холдинг ВК "Технополь".

ДО ВІЙСЬКОВИХ У ГОСТІ – З ПИРОГАМИ І ПІСНЯМИ

До воїнів військових частин А-0981 та В-5788, що базуються на території району, з подарунками та концертною програмою завітали педагоги та ви­хованці Староосотського дитячого обласного про­титуберкульозного сана­торію на чолі з головним лікарем Надією Левченко та керівником центру надання допомоги учасникам АТО в Олександрівському районі Валентина Гирич.

– Війна – офіційно її немає, та вона поруч щодня, – з такими словами до присутніх звернулась ведуча Вікторія Божко. – Вже занадто багато ми чуємо кожен день про кроки війни, поки на Сході гинуть кращі сини України. Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона вже на всіх одна… Війна… АТО, хоч як би ми це не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захи­щати рідну землю, хтось допомагає фізично, фі­нансово, а хтось – мо­рально. В прагненні під­тримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі, і діти.

Детальніше...

Є ЧИМ ПОХВАЛИТИСЯ, Є Й НА ЩО НАРІКАТИ

– Мені неодноразово закидали, що не може головний лікар і лікувати, і складати шкільні навчальні плани, перейматись якістю навчання діток, шукати спонсорів для закупівлі книг та робити ремонт у класах. На що маю чітку відповідь – у кожній сфері є свій керівник.  А плани складають вчителі, відповідно до програм, я лише підписую.  Так і працівникам нашого санаторію кажу: лікар – лікує, вчитель – навчає, завгосп – відповідає за господарство. А вони вже потім підзвітні одній людині – головному лікареві. Тоді й буде порядок. І це спільна наша робота.  Звичайно, важко поєднувати навчання і оздоровлення, та ми з усіх сил намагаємось зробити це якнайкраще. Головне щоб нашим дітям було комфортно, - так розпочала свою розповідь головний лікар КЗ „Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій” Надія Левченко.

Детальніше...