ДО ВІЙСЬКОВИХ У ГОСТІ – З ПИРОГАМИ І ПІСНЯМИ

До воїнів військових частин А-0981 та В-5788, що базуються на території району, з подарунками та концертною програмою завітали педагоги та ви­хованці Староосотського дитячого обласного про­титуберкульозного сана­торію на чолі з головним лікарем Надією Левченко та керівником центру надання допомоги учасникам АТО в Олександрівському районі Валентина Гирич.

– Війна – офіційно її немає, та вона поруч щодня, – з такими словами до присутніх звернулась ведуча Вікторія Божко. – Вже занадто багато ми чуємо кожен день про кроки війни, поки на Сході гинуть кращі сини України. Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона вже на всіх одна… Війна… АТО, хоч як би ми це не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захи­щати рідну землю, хтось допомагає фізично, фі­нансово, а хтось – мо­рально. В прагненні під­тримати наших відважних воїнів єднаються і дорослі, і діти.

Головний лікар вручила військовим пироги, які спекла кухар санаторію Ріта Махно, та маскувальні сітки, які плели вихованці Владислав та Артем Нікі­тіни, Віталій Шаманський, Денис Козяков та чолі з педагогом Оленою Юрку.

Гарну концертну про­граму подарували захис­никам педагоги та ви­хованці санаторію Люд­мила Чиж, Анна Ковальова, Богдана Фабрика, Надія Ведута, Ірина Загинайко, Дмитро Гавриленко.

Глядачі щиро наго­ро­дили артистів оплесками, а майор Віталій Єгоров та підполковник Сергій Фі­ліпов вручили подяки та солодощі.

Захід був проведений завдяки спонсорам Юрію Ровінському та Лідії Дя­дюрі, які виділили пальне для по­їздки.